iOS 14.5 z obsługą przesyłania treningów Apple Fitness + za pomocą AirPlay 2

przez Eryk

Dostępne są pierwsze wersje beta deweloperów iOS 14.5, iPadOS 14.5, tvOS 14.5 i watchOS 7.4. Wciąż przekopujemy się nad wydaniami, aby dowiedzieć się wszystkiego, co nowego, ale dla użytkowników Apple Fitness + wprowadzono jedną znaczącą zmianę: obsługę AirPlay 2.

iOS 14.5 z obsługą przesyłania treningów Apple Fitness + za pomocą AirPlay 2

TechCrunch jako pierwszy przekazuje informacje ze, Apple Fitness + dodaje obsługę AirPlay 2 do wysyłania dźwięku i obrazu do kompatybilnego dekodera lub telewizora Smart TV.

Podczas gdy Apple TV zawiera własną aplikację Fitness do uzyskiwania dostępu do treści Fitness +, obsługa AirPlay oznacza, że użytkownicy mogą teraz przesyłać treningi Fitness + na urządzenia z wbudowaną obsługą AirPlay, takie jak telewizory Smart TV itd.

W tej chwili iOS 14.5, iPadOS 14.5, tvOS 14.5 i watchOS 7.4 są dostępne tylko dla programistów beta testerów. Oczekujemy, że publiczna wersja beta zostanie wydana już w tym tygodniu, a następnie zostanie udostępniona wszystkim w ciągu najbliższym czasie.

Related Posts

Pozostaw Komentarz

* Korzystając z tego formularza, wyrażasz zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez tę stronę.

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z niej. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej