iOS 14.6 drenuje baterię iPhone’a

przez Eryk

Po tym, jak Apple niedawno wydało iPadOS i iOS 14.6, początkowo wszystko wydawało się w porządku. Teraz coraz więcej użytkowników zgłasza, że bateria iPhone’a wyczerpuje się znacznie szybciej.

W przeciwieństwie do iOS 14.5, wersja 14.6 przynosi tylko kilka nowych funkcji. Zasadniczo można teraz ustawić dla swoich AirTags adres e-mail zamiast numeru telefonu. Aktualizacja sprawia również, że iPhone jest gotowy do subskrypcji podcastów i Lossless Audio, z których oba mają zostać wprowadzone w czerwcu. Pomimo kilku poprawek błędów, wkradł się nowy problem: Problemy z baterią. Żywotność baterii gwałtownie spada.

iOS 14.6 drenuje baterię iPhone'a

iOS 14.6 zużywa dużo baterii

Na oficjalnym forum wsparcia Apple, niektórzy użytkownicy skarżą się, że muszą walczyć od czasu aktualizacji do iOS 14.6 ze znacznymi problemami. Bateria traci swój ładunek w bardzo krótkim czasie.

Inni użytkownicy również opisują podobne przypadki, mimo że sposób użytkowania nie uległ zmianie, a stan baterii używanych urządzeń jest więcej niż w porządku. Nierzadko słyszy się również, że tył iPhone’a stawał się bardzo ciepły podczas użytkowania, mimo że urządzenie nie wykonywało żadnych wymagających aplikacji.

Czy jest to spowodowane niedawno wprowadzonej rekalibracji baterii pozostaje niejasne, ponieważ dotyczy to zarówno użytkowników ze starszymi jak i najnowszymi modelami. Inni użytkownicy widza problem w połączeniu z AirTagami, które są zawsze w zasięgu Bluetooth. Być może Apple będzie w stanie rozwiązać problem wkrótce, ponieważ wiemy, że iOS 14.7 już czeka na swoją premierę.

Czy Wy również macie problemy z baterią od czasu wydania iOS 14.6? Daj nam znać w komentarzach.

Related Posts

Pozostaw Komentarz

* Korzystając z tego formularza, wyrażasz zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez tę stronę.

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z niej. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej