iOS 14.6, iPadOS 14.6, tvOS 14.6 und watchOS 7.5 beta 2 dostępna

przez Eryk

Apple wykorzystuje dzisiejszy dzień nie tylko do aktywacji opcji zamawiania nowych komputerów iMac, iPadów Pro i Apple TV 4K (2. generacji) w sklepie Apple Online, ale także do udostępnienia nowych bet na własnych serwerach. Od teraz można pobrać i zainstalować betę dla iOS 14.6, iPadOS 14.6, tvOS 14.6 i watchOS 7.5.

Apple udostępnia betę 2 dla iOS 14.6, iPadOS 14.6, tvOS 14.6 i watchOS 7.5

Chwilę temu Apple udostępniło betę 2 do iOS 14.6, iPadOS 14.6, tvOS 14.6 i watchOS 7.5. Oznacza to, że zarejestrowani deweloperzy mają teraz możliwość pobierania i instalowania nowych wersji.

Jak dotąd, z bety 1 wyszły tylko marginalne ulepszenia. Na przykład, sformułowanie Apple dotyczące iOS 14.6 i iPadOS 14.6 jest następujące:

Teraz możesz zaktualizować swoje urządzenie z systemem iOS lub iPadOS bezpośrednio do najnowszej wersji Release Candidate bez usuwania profilu beta. Po aktualizacji do wersji RC można dokonać aktualizacji do następnej dostępnej wersji beta lub odinstalować profil, aby usunąć urządzenie z programu beta.

Nie wiadomo jeszcze, w jakim stopniu Beta 2 przyniesie nowe funkcje. Jest całkiem możliwe, że Apple skupi się przede wszystkim na drobnych usprawnieniach i poprawkach błędów. Jeśli nastąpią jakieś większe zmiany, będziemy o tym informować.

Related Posts

Pozostaw Komentarz

* Korzystając z tego formularza, wyrażasz zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez tę stronę.

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z niej. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej