iOS 14.6 RC z Apple Card Family i więcej

przez Eryk

iOS 14.6 wersja Release Candidate systemu iOS 14.6 jest już dostępna dla deweloperów. Apple opublikowało także pełne informacje o wydaniu aktualizacji, w tym nowe szczegóły na temat nowości dla użytkowników iPhone’ów i iPadów. Pełne informacje o wydaniu znajdziecie poniżej.

Dla przypomnienia, Apple odeszło od poprzednio używanego nazewnictwa golden master dla prawie ostatecznych wydań beta. Zamiast tego, idąc dalej, firma będzie używać terminu „Release Candidate,” lub RC, aby odnieść się do prawie ostatecznego wydania beta. Sugeruje to, że iOS 14.6 zostanie wydany publicznie już w przyszłym tygodniu.

iOS 14.6

iOS 14.6 RC dostepne do pobrania

Numer kompilacji dla dzisiejszego iOS 14.6 RC to 18F71. Tutaj znajdują się pełne informacje o wydaniu systemu iOS 14.6:

Apple Card Family

Apple Card można udostępnić maksymalnie pięciu osobom, w tym wszystkim osobom w wieku co najmniej 13 lat z grupy Family Sharing.
Apple Card Family umożliwia rodzinom śledzenie wydatków, zarządzanie wydatkami za pomocą opcjonalnych limitów i mechanizmów kontrolnych oraz wspólne budowanie zdolności kredytowej.


Podcasty

Obsługa subskrypcji kanałów i pojedynczych programów
AirTag i Find My

Opcja trybu utraconego umożliwiająca dodanie adresu e-mail zamiast numeru telefonu dla akcesoriów sieciowych AirTag i Find My
AirTag wyświetli częściowo zamaskowany numer telefonu właściciela po dotknięciu go urządzeniem obsługującym technologię NFC
Dostępność

Użytkownicy funkcji sterowania głosem mogą odblokować iPhone’a po raz pierwszy po ponownym uruchomieniu, używając wyłącznie głosu.


W tym wydaniu poprawiono również następujące problemy:

Odblokowanie za pomocą Apple Watch może nie działać po użyciu funkcji Zablokuj iPhone’a na Apple Watch
Przypomnienia mogą być wyświetlane jako puste linie
Rozszerzenia blokady połączeń mogą nie być wyświetlane w Ustawieniach
Urządzenia Bluetooth mogą się czasem rozłączać lub wysyłać dźwięk do innego urządzenia podczas aktywnego połączenia
Podczas uruchamiania iPhone’a może występować obniżona wydajność.

iOS 14.6 RC jest dostępny dla deweloperów i użytkowników publicznej bety poprzez aktualizację over-the-air w aplikacji Ustawienia. Jak zwykle, jeśli aktualizacja nie pojawi się natychmiast do pobrania, sprawdź, ponieważ czasami trwa to kilka minut.

Related Posts

Pozostaw Komentarz

* Korzystając z tego formularza, wyrażasz zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez tę stronę.

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z niej. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej