iOS 14.7 naprawia błąd odtwarzania dźwięku bezstratnego i 3D

przez Eryk

Wraz z dzisiejszą aktualizacją do iOS 14.7, Apple nie tylko dodało wsparcie dla nowej baterii MagSafe. Aktualizacja usuwa również kilka błędów – miejmy nadzieję, że na dobre – które mogły być niezwykle irytujące dla niektórych użytkowników. Obejmuje to błąd związany z Apple Music Lossless. Nasze pytanie do was: Czy problem zniknął wraz z iOS 14.7?

iOS 14.7 naprawia błąd odtwarzania dźwięku bezstratnego i 3D

Apple wydał iOS 14.7 dla wszystkich użytkowników dziś wieczorem, dodając między innymi wsparcie dla nowej zewnętrznej baterii MagSafe. Akcesorium zostanie dostarczone do pierwszych klientów w ciągu kilku najbliższych dni. Ponadto, aktualizacja zawiera również kilka poprawek błędów, z których jeden ostatnio irytował użytkowników Apple Music w szczególności, jak donosiliśmy w odpowiedniej wiadomości.

Błąd z przerywanym odtwarzaniem utworów Apple Music Lossless powinien zostać naprawiony w iOS 14.7

Jak podaje Apple w uwagach do aktualizacji, uaktualnienie ma naprawić błąd, który powodował, że utwory w Apple Music Lossless lub treści audio 3D zatrzymywały się po około 20-30 sekundach. Efekt ten mogliśmy również obserwowaći, a występował on głównie w przypadku ściągniętych utworów.

Kolejne poprawki błędów w systemie iOS 14.7
Opcja menu udostępniania list odtwarzania w aplikacji Muzyka czasami nie była już dostępna, co zostało naprawione.

W aplikacji Podcasty dodano opcję wyświetlania wszystkich programów lub tylko tych, które użytkownik śledzi. Ponadto, timerami można teraz zarządzać na HomePod w aplikacji Home.

Related Posts

Pozostaw Komentarz

* Korzystając z tego formularza, wyrażasz zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez tę stronę.

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z niej. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej