iOS 14.7 z obsługą baterii MagSafe dla wszystkich użytkowników jest już dostępny

przez Eryk

Apple właśnie udostępniło iOS 14.7 i iPadOS 14.7 dla wszystkich użytkowników. Nowa wersja obsługuje nową zewnętrzną baterię MagSafe od Apple, a także przynosi kilka usprawnień, na przykład dla aplikacji pogodowej.

Apple właśnie udostępniło iOS 14.7 i iPadOS 14.7 dla wszystkich użytkowników. Oznacza to, że wszyscy użytkownicy mogą już pobrać i zainstalować nową wersję na swoich iPhone’ach i iPadach. Aktualizacja ta jest udostępniana publicznie po długiej fazie beta. Ci, którym nowa wersja nie jest jeszcze oferowana do pobrania w tej chwili, będą musieli uzbroić się w cierpliwość, gdyż aktualizacje te są wprowadzane falami.

iOS 14.7 z obsługą baterii MagSafe
Akumulator Magsafe(zdjecie:apple)

iOS 14.7 przynosi wsparcie dla nowej baterii MagSafe do iPhone’a 12

Z iOS 14.7, Apple wspiera nową zewnętrzną baterię MagSafe, którą firma wprowadziła kilka dni temu. To mocowanie baterii jest dostępne wyłącznie dla iPhone’a 12 w jego czterech wersjach, ponieważ są to pierwsze modele iPhone’a z MagSafe. Pojemność baterii jest jednak do zaakceptowania, a cena w stosunku do niej stosunkowo wysoka, o czym informowaliśmy w odpowiednim newsie.

Wraz z aktualizacją do iOS 14.7, Apple dodaje również wyświetlanie jakości powietrza w aplikacji pogodowej w kilku kolejnych krajach, w tym w Holandii. Ponadto, nowa wersja zawiera kilka ogólnych poprawek stabilności, bezpieczeństwa i wydajności systemu iOS.

Related Posts

Pozostaw Komentarz

* Korzystając z tego formularza, wyrażasz zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez tę stronę.

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z niej. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej