iOS 14.8 i iPadOS 14.8 z ważnymi poprawkami bezpieczeństwa

Apple udostępniło właśnie iOS 14.8 i iPadOS 14.8 dla wszystkich użytkowników. Według Apple, ta prawdopodobnie ostatnia duża aktualizacja dla iOS 14 zawiera ważne poprawki bezpieczeństwa - ostatnia runda aktualizacji dla iOS 14 była już oczekiwana przed premierą następcy.

przez Eryk

Apple udostępniło właśnie iOS 14.8 i iPadOS 14.8 dla wszystkich użytkowników. Ta aktualizacja ma numer budowy 18H17. Nowa wersja może być teraz pobrana i zainstalowana przez wszystkich użytkowników. Jeśli nie widzisz jeszcze aktualizacji, proszę uzbroić się w cierpliwość, ponieważ aktualizacje są zazwyczaj dystrybuowane falami.

iOS 14.8 i iPadOS 14.8
Photo by Brett Jordan on Pexels.com

Apple po raz kolejny dodaje więcej zabezpieczeń

Apple nie udzieliło żadnych komentarzy na temat nowej wersji iOS 14, poza jedną wzmianką o ważnych poprawkach bezpieczeństwa. Aktualizacja jest zalecana dla wszystkich użytkowników. W połączeniu z oprogramowaniem szpiegowskim Pegasus może załatać luki, które zagrażają integralności systemów iOS i iPadOS; więcej szczegółów na ten temat może zostać podanych w późniejszym terminie.

iOS 14.8 i iPadOS 14.8 z ważnymi poprawkami bezpieczeństwa


Jeśli znajdziesz jakieś inne nowe funkcje w nowej aktualizacji, daj nam znać w komentarzach.

Related Posts

Pozostaw Komentarz

* Korzystając z tego formularza, wyrażasz zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez tę stronę.

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z niej. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej