iOS 15.0.2 usuwa błąd w CarPlay, iMessage i AirTag

Apple właśnie rozpoczęło udostępnianie iOS 15.0.2 dla wszystkich użytkowników. Ta aktualizacja zawiera całą serię poprawek dla błędów, niektóre z nich dość irytujące i niektóre bardzo irytujące, które były jeszcze zawarte w iOS 15.

przez Eryk

Apple dziś wieczorem dystrybuuje kolejną, niewielką aktualizację dla systemu iOS 15. iOS 15.0.2 już wkrótce może zostać pobrany i zainstalowany przez wszystkich użytkowników. Jeśli nie widzisz jeszcze aktualizacji, prosimy o chwilę cierpliwości, ponieważ te aktualizacje są jak zwykle dystrybuowane falami.

iOS 15.0.2 usuwa błąd w CarPlay, iMessage i AirTag

iOS 15.0.2 usuwa błąd w CarPlay, iMessage i AirTag

iOS 15.0.2 naprawia całą serię błędów, które wciąż drzemią w iOS 15. Wśród nich jest błąd, który mógł powodować, że zdjęcia z iMessage znikały, mimo że były zapisane we własnych albumach fotograficznych użytkownika, gdy tylko została wykonana kopia zapasowa iCloud. Kolejny błąd powodował, że etui MagSafe nie łączyło się już z siecią Where Is.

Naprawiono również błąd, który powodował, że AirTags nie były wyświetlane w aplikacji Szukaj. Wreszcie, naprawiono także błąd, który powodował, że iPhone’a nie można było aktualizować lub przywracać za pośrednictwem Findera na komputerze Mac.

I wreszcie, użytkownicy CarPlay powinni teraz móc ponownie korzystać ze wszystkich typowych funkcji audio.
W pewnym stopniu, te błędy będą również adresowane w iOS 15.1 i iPadOS 15.1, ale to jest pozytywne, aby zauważyć, że Apple nie chce bugi użytkowników z tymi błędami aż do jego wydania.

Related Posts

Pozostaw Komentarz

* Korzystając z tego formularza, wyrażasz zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez tę stronę.

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z niej. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej