iOS 15.1 i iPadOS 15.1 Beta 1 dla wszystkich deweloperów już dostępne

Apple właśnie udostępniło pierwszą betę iOS 15.1 i iPadOS 15.1 do pobrania dla zarejestrowanych deweloperów. Nowa wersja testowa może być natychmiast pobrana i zainstalowana przez wszystkich deweloperów. Następuje to dzień po premierze iOS 15 i iPadOS 15 dla wszystkich użytkowników.

przez Eryk

iOS 15 i iPadOS 15 dopiero od jednego dnia są dostępne dla wszystkich użytkowników, a Apple już rozpoczyna kolejny cykl beta. Apple właśnie udostępniło iOS 15.1 i iPadOS 15.1 Beta 1 do pobrania dla wszystkich deweloperów. Jeśli jeszcze nie widzisz nowej bety, bądź cierpliwy, ponieważ bety są rozwijane jak zwykle falami.

iOS 15.1 i iPadOS 15.1 Beta 1 dla wszystkich deweloperów

iOS 15.1 i iPadOS 15.1 Beta 1 dla wszystkich deweloperów

Należy pamiętać, że do instalacji może być potrzebny zaktualizowany profil beta.

Nie ma jeszcze żadnych szczegółów na temat nowości w wersji beta 1 systemów iOS 15.1 i iPadOS 15.1

Na chwilę obecną nie wiadomo nic na temat tego, jakie nowe funkcje przyniesie ta nowa i pierwsza beta iOS 15.1 i iPadOS 15.1. Jednak są już oznaki, że Apple ma dużo pracy do zrobienia, aby nowa duża aktualizacja działała sprawnie. Rzadko w ostatnich latach otrzymywaliśmy tak wiele zgłoszeń od niezadowolonych użytkowników o błędach w nowej wersji w momencie premiery nowego dużego wydania.
Daj nam znać, co zauważyłeś w nowej becie.

Related Posts

Pozostaw Komentarz

* Korzystając z tego formularza, wyrażasz zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez tę stronę.

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z niej. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej