iOS 15.1 i iPadOS 15.1 Beta 4 dla deweloperów już dostępne

Apple właśnie udostępniło iOS 15.1 i iPadOS 15.1 Beta 4 dla zarejestrowanych deweloperów. Nowa beta podąża za dystrybucją poprzedniej wersji testowej o tydzień. Beta 3 zawierała m.in. różne innowacje związane z aparatem iPhone'a 13 Pro.

przez Eryk

Apple właśnie rozpoczęło dystrybucję nowej bety systemów iOS 15.1 i iPadOS 15.1 dla wszystkich użytkowników. iOS 15.1 i iPadOS 15.1 Beta 4 mogą być teraz pobierane i instalowane przez wszystkich zarejestrowanych deweloperów, pod warunkiem, że na urządzeniu dewelopera zainstalowany jest odpowiedni profil deweloperski.

iOS 15.1 i iPadOS 15.1 Beta 4 dla deweloperów już dostępne

iOS 15.1 i iPadOS 15.1 Beta 4

iOS 15.1 i iPadOS 15.1 Beta 4 podążają za dystrybucją poprzedniej wersji testowej o tydzień.
Zaktualizowana publiczna beta 4 dla ochotniczych testerów Apple’a powinna być również dostarczona wkrótce.

Ostatnia beta przyniosła innowacje dla aparatu iPhone’a 13 Pro

Wraz z betą 3 systemu iOS 15.1 Apple wprowadziło między innymi wsparcie dla ProRes na iPhone 13 Pro, a wraz z tą betą pojawiła się również możliwość wyłączenia trybu auto makro. Obie innowacje powinny być częścią ostatecznej aktualizacji do iOS 15.1, która będzie również zawierać SharePlay, który początkowo będzie wstrzymany dla użytkowników z iOS 15.

iOS 15.1 i iPadOS 15.1 Beta 4 początkowo przynoszą kolejne usprawnienia i poprawki błędów, ale nie wiadomo jeszcze, jakie nowe funkcje wchodzą w ich skład.

Related Posts

Pozostaw Komentarz

* Korzystając z tego formularza, wyrażasz zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez tę stronę.

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z niej. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej