iOS 15.2 i iPadOS 15.2 dostępne w nowej wersji RC 2

przez Eryk
0 komentarzy

Apple właśnie udostępniło zarejestrowanym deweloperom nową wersję release candidate systemów iOS 15.2 i iPadOS 15.2. Ten nowy RC pojawia się trzy dni po dystrybucji poprzedniej wersji testowej. Można założyć, że Apple zostało poinformowane przez deweloperów o wszelkich pozostałych problemach lub błędach.

iOS 15.2 i iPadOS 15.2 dostępne w nowej wersji RC 2

Zwykle jest to identyczna wersja z finalną wersją aktualizacji, chyba że deweloperzy wciąż narzekają na znaczące problemy, które występują w nadchodzącej aktualizacji.

iOS 15.2 i iPadOS 15.2 mogą pojawić się już w przyszłym tygodniu

Apple wraz z iOS 15.2 i iPadOS 15.2 wprowadzi kilka nowych funkcji, takich jak anonimowe wysyłanie wiadomości e-mail. Raport prywatności aplikacji jest również nową funkcją w nadchodzącej aktualizacji.
Na razie nie wiadomo, jakie zmiany wniesie nowa wersja RC.
Aktualizacja do iOS 15.2 i iPadOS 15.2 może zostać wydana jako ostateczna aktualizacja dla wszystkich użytkowników w nadchodzącym tygodniu.

Jeśli zauważyliście jakieś ciekawe zmiany, dajcie nam znać w komentarzach.

Powiązane Wpisy

Dodaj Komentarz

* Korzystając z tego formularza wyrażają Państwo zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Państwa danych przez tę stronę internetową.

Ta strona używa ciasteczek, by poprawić jakość Twoich doświadczeń. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej