iOS 15.2 sprawia, że tryb makro w aparacie jest jeszcze bardziej użyteczny

iOS 15.2 usprawnia korzystanie z trybu AutoMacro w aparacie w iPhone 13 Pro i iPhone 13 Pro Max. Obecnie można to wyłączyć tylko wtedy, gdy użytkownik nie chce AutoMacro. W iOS 15.2 funkcja ta będzie bardziej elastyczna w użyciu.

przez Eryk
0 komentarzy

Apple wraz z iOS 15.2 wprowadzi kolejne usprawnienie trybu AutoMacro. Ta funkcja jest dostępna tylko w iPhone 13 Pro i iPhone 13 Pro Max, ponieważ tylko tutaj aparat może robić zdjęcia makro. Jeśli jednak użytkownicy uznają, że automatyczne przełączanie się w tryb makro jest irytujące podczas zbliżania się do obiektów, funkcję tę można wyłączyć w ustawieniach aparatu pod iOS 15.1.

Może to jednak nie przypaść do gustu wszystkim użytkownikom; iOS 15.2 pozwala na większą elastyczność, co niedawno zademonstrowano w obecnej becie.

Tryb makro w aplikacji aparatu dostępny na żądanie

Jeśli tryb AutoMacro został wyłączony w ustawieniach aparatu, makrofotografia będzie jeszcze raz dostępna w aparacie, jeśli zajdzie taka potrzeba, co odkrył niedawno użytkownik obecnej drugiej bety iOS 15.2.

Twitter

Mit dem Laden des Tweets akzeptieren Sie die Datenschutzerklärung von Twitter.
Mehr erfahren

Inhalt laden

Tutaj na dole po lewej stronie pojawia się ikona kwiatka, gdy tylko obiekt znajdzie się wystarczająco blisko, by skorzystać z trybu makro, który można włączać i wyłączać. Nadchodząca aktualizacja przynosi także m.in. możliwość wysyłania anonimowych maili z aplikacji Mail, o czym informowaliśmy w innym newsie.

iOS 15.2 tryb makro w aparacie
iOS 15.2 tryb makro w aparacie

Finalna wersja iOS 15.2 ma być dostępna dla wszystkich użytkowników w ciągu kilku tygodni.

Powiązane Wpisy

Dodaj Komentarz

* Korzystając z tego formularza wyrażają Państwo zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Państwa danych przez tę stronę internetową.