iOS 15.3 nie jest już podpisywany przez Apple

przez Eryk

Apple przestało podpisywać iOS 15.3 i iPadOS 15.3. Oznacza to, że nie jest już możliwe przywrócenie tej wersji iOS lub iPadOS, jeśli aktualizacja do iOS 15.3.1 lub iPadOS 15.3.1 została już pobrana i zainstalowana.

Apple udostępniło tę aktualizację wszystkim użytkownikom dopiero 10 lutego, miejmy nadzieję, że została ona już zainstalowana przez większość użytkowników, ponieważ usunęła ona lukę w WebKit, mechanizmie, na którym oparta jest przeglądarka Safari.

iOS 15.3

iOS 15.3 nie jest już podpisywany przez Apple

Obniżenie wersji oprogramowania prawdopodobnie będzie interesujące tylko dla kilku użytkowników

Jednak niewielu użytkowników będzie prawdopodobnie zainteresowanych powrotem do iOS 15.3 lub iPadOS 15.3, które Apple wypuściło pod koniec stycznia. Downgrade jest zazwyczaj interesujący tylko dla użytkowników jailbreaka, bo ten często nie działa już z najnowszymi wersjami iOS i iPadOS.

Obecnie trwają beta testy iOS 15.4 i iPadOS 15.4 dla deweloperów i dobrowolnych testerów, premiera dla wszystkich użytkowników spodziewana jest w połowie marca.

Related Posts

Pozostaw Komentarz

* Korzystając z tego formularza, wyrażasz zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez tę stronę.

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z niej. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej