iOS 15.4.1 i iPadOS 15.4.1 z poprawką problemu wyczerpywania się baterii

przez Eryk

Firma Apple udostępniła dziś iOS 15.4.1 i iPadOS 15.4.1, niewielkie aktualizacje systemów operacyjnych iOS i iPadOS 15, które zostały wydane we wrześniu. iOS 15.4.1 i iPadOS 15.4.1 pojawiły się dwa tygodnie po premierze iOS 15.4.

iOS 15.4.1 i iPadOS 15.4.1

iOS 15.4.1 i iPadOS 15.4.1 z poprawką problemu wyczerpywania się baterii

Aktualizacje iOS 15.4.1 i iPadOS 15.4.1 można pobrać za darmo. Aby uzyskać dostęp do nowego oprogramowania, przejdź do Ustawienia > Ogólne > Aktualizacja oprogramowania.

To uaktualnienie zawiera następujące poprawki błędów dotyczące iPhone’a:

  • Czas pracy baterii po uaktualnieniu do systemu iOS 15.4 mógł być krótszy od oczekiwanego.
  • Urządzenia brajlowskie mogły przestawać odpowiadać podczas nawigowania po tekście lub wyświetlania alertu.
  • Aparaty słuchowe Made for iPhone mogły tracić połączenie z częścią aplikacji innych firm.

Zgodnie z informacjami o wydaniu przez firmę Apple, aktualizacja usuwa problem, który mógł powodować szybsze rozładowywanie baterii po aktualizacji do systemu iOS 15.4. Zawiera także poprawki do aparatów słuchowych i urządzeń brajlowskich Made for iPhone.

W systemach iOS i iPadOS 15.4.1 naprawiono błąd AppleAVD, który mógł umożliwić aplikacji wykonanie dowolnego kodu z uprawnieniami do systemu kernel. Firma Apple twierdzi, że ten błąd mógł być aktywnie wykorzystywany, dlatego warto, aby wszyscy użytkownicy jak najszybciej dokonali aktualizacji.

Oprócz aktualizacji iOS 15.4.1 firma Apple udostępniła także nowe aktualizacje systemów tvOS 15.4.1, HomePod 15.4.1 i watchOS 8.5.1.

Related Posts

Pozostaw Komentarz

* Korzystając z tego formularza, wyrażasz zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez tę stronę.

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z niej. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej