iOS 15.7 już dostępny – z ważną aktualizacją zabezpieczeń

przez Eryk

Opublikowano także ważną aktualizację dla systemu iOS 15. Jeśli nie zamierzasz od razu przechodzić na iOS 16, powinieneś zainstalować go szybko.

iOS 15.7

Apple udostępniło nową aktualizację oprogramowania dla posiadaczy iPhone’ów, którzy nadal chcą pozostać przy systemie iOS 15. Nowy iOS w wersji 15.7 usuwa wiele problemów z bezpieczeństwem, które zostały zgłoszone między innymi w jądrze systemu, w kontaktach i w przeglądarce Safari.

Użytkownicy iPhone’ów i iPadów otrzymają teraz ważną aktualizację zabezpieczeń dla systemu iOS/iPadOS 15. Według dostępnych informacji nie ma w niej żadnych nowych funkcji, jest to jedynie aktualizacja konserwacyjna, w której Apple usuwa luki w zabezpieczeniach i rozwiązuje drobne błędy. Niektóre z tych luk są poważne i już teraz są aktywnie wykorzystywane. Na końcu tego wpisu zamieściliśmy informacje o wydaniu.

Jak uzyskać system iOS 15.7

Automatyczna dystrybucja nowych wersji odbywa się jak zwykle w formie aktualizacji over-the-air (OTA). W zależności od wybranych preferencji iPhone będzie próbował pobrać i zainstalować aktualizację w wybranym wcześniej czasie lub bezpośrednio po jej udostępnieniu.

Jeśli chcesz jak najszybciej skorzystać z aktualizacji, nie musisz czekać na automatyczną instalację. Zamiast tego wyszukaj aktualizację oprogramowania w ustawieniach, a następnie wybierz opcję Pobierz i zainstaluj. Aby to zrobić, przejdź do Ustawienia / Ogólne / Aktualizacja oprogramowania. Zostanie tam wyświetlona aktualizacja systemu iOS, a Ty możesz bezpośrednio rozpocząć pobieranie i zainstalować ją.

iOS 15.7: Zaktualizuj teraz

Aktualizacja jest zalecana dla wszystkich użytkowników systemu iOS 15 ze względu na zmiany istotne dla bezpieczeństwa. Oprócz aktualizacji dla iPhone’a Apple udostępniło także systemy iPadOS 15.7, iOS 16, WatchOS 9 i macOS 12.6.

Related Posts

Pozostaw Komentarz

* Korzystając z tego formularza, wyrażasz zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez tę stronę.

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z niej. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej