iOS 15 i iPadOS 15 Beta 5 są dostępne dla deweloperów

przez Eryk

Apple udostępniło iOS 15 i iPadOS 15 Beta 5 dla wszystkich zarejestrowanych deweloperów. Nowa wersja testowa pojawia się po około dwóch tygodniach od dystrybucji poprzedniej bety. Nowe aktualizacje dla wszystkich użytkowników zbliżają się ku końcowi, więc Apple już wcześniej wezwało do szerokiego testowania publicznej bety. Czy zauważyliście jakieś ciekawe zmiany w nowej becie?

iOS 15 i iPadOS 15 Beta 5

iOS 15 i iPadOS 15 Beta 5

Jeśli nowa beta nie jest jeszcze dostępna, prosimy o chwilę cierpliwości, ponieważ wersje testowe są jak zwykle dystrybuowane falami. Aby rozpocząć instalację, na urządzeniach musi być zainstalowany odpowiedni profil beta.

Apple zaprasza do publicznych beta testów
iOS 15 wprowadza między innymi nową funkcję Focus na iPhone’a i iPada oraz zmienia wygląd Safari. Ponadto wiele aplikacji, takich jak Mapy czy Pogoda, zostanie wzbogaconych o nowe funkcje i ulepszony wyświetlacz.

Finalne wersje iOS 15 i iPadOS 15 będą dostępne dla wszystkich użytkowników od jesieni, ale Apple niedawno wezwał deweloperów do testowania publicznej bety w ich aktualnej wersji.

Charakter zmian wprowadzonych w nowej becie nie jest jeszcze znany. Czy zauważyłeś coś ciekawego? Daj nam znać w komentarzach pod artykułem.

Related Posts

Pozostaw Komentarz

* Korzystając z tego formularza, wyrażasz zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez tę stronę.

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z niej. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej