iOS 15 i iPadOS 15 Beta 6 już dostępne dla deweloperów

przez Eryk
0 komentarzy

Apple właśnie rozpoczęło dystrybucję bety 6 systemu iOS 15 i iPadOS 15 do zarejestrowanych deweloperów. Nowa beta jest dystrybuowana do deweloperów tydzień po dystrybucji poprzedniej wersji testowej, co pokazuje, że cykl beta dobiega końca. Jednak tylko deweloperzy z dodatkowym urządzeniem powinni nadal pobierać betę.

Apple właśnie rozpoczęło udostępnianie iOS 15 i iPadOS 15 Beta 6 dla zarejestrowanych deweloperów. Oznacza to, że deweloperzy mogą już pobierać i instalować nową wersję. Jeśli nie jest ona obecnie dostępna do pobrania na Waszych urządzeniach, to bądźcie cierpliwi, ponieważ nowe bety są jak zwykle wprowadzane falami.

iOS 15 i iPadOS 15 Beta 6
iOS 15 Beta 6

Aby rozpocząć instalację, na telefonie iPhone lub iPadzie musi być zainstalowany odpowiedni profil dewelopera.

iOS 15 i iPadOS 15 zostaną udostępnione wszystkim użytkownikom jesienią

Nowa beta 6 systemu iOS 15 i iPadOS 15 będzie dystrybuowana tylko tydzień po rozprowadzeniu poprzedniej bety, odstęp czasowy został więc skrócony. Ostateczna wersja nadchodzącej aktualizacji zostanie udostępniona wszystkim użytkownikom jesienią.

Nie wiadomo jeszcze, jakie innowacje czy zmiany przyniesie iOS 15 i iPadOS 15 Beta 6.

Powiązane Wpisy

Dodaj Komentarz

* Korzystając z tego formularza wyrażają Państwo zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Państwa danych przez tę stronę internetową.