iOS 15 i iPadOS 15, watchOS 8 i tvOS 15 zostaną udostępnione 20 września dla wszystkich użytkowników

Dzisiejszy keynote przyniósł wszystkie rodzaje nowego sprzętu, w tym iPhone 13, ale jest teraz więcej jasności co do oprogramowania, jak również: iOS 15 i iPadOS 15 mają oficjalną datę premiery.

przez Eryk

Apple zaprezentował dzisiaj iPhone 13 i iPhone 13 Pro, tutaj i tutaj można przeczytać wszystkie szczegóły, jak również nowy Apple Watch, a także nowe iPady, to kolejny element informacji prawie gubi się trochę: iOS 15 również musi również być udostępniony dla wszystkich użytkowników w pewnym momencie.

iOS 15 i iPadOS 15
iOS 15

iOS 15 i iPadOS 15 zostaną udostępnione wszystkim użytkownikom 20 września

Jak wiadomo, deweloperzy czekają obecnie na dziewiątą betę, która następnie powinna stać się również release candidate. Teraz jednak ogłoszono datę premiery dla ogółu społeczeństwa.

WatchOS 8 i tvOS 15 również zostaną wydane 20 września.

Tego dnia Apple udostępni również wszystkim użytkownikom systemy watchOS 8 i tvOS 15. Tak więc ci, którzy zamówią swoje nowe urządzenia w najbliższy piątek, mają jeszcze kilka dni na przetestowanie iOS 15 i iPadOS 15 na swoim starym iPhonie lub iPadzie, zanim dotrze do nich nowy sprzęt.

Beta macOS Monterey wciąż pozostaje w tyle i bardziej prawdopodobne jest, że zostanie wydana w październiku.

Related Posts

Pozostaw Komentarz

* Korzystając z tego formularza, wyrażasz zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez tę stronę.

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z niej. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej