iOS 15 otrzyma funkcję pozwalającą na rejestrowanie kalorii

przez Eryk

Niecałe dwa tygodnie dzielą nas od keynote Apple WWDC 2021. Apple zaprasza 07 czerwca na wydarzenie specjalne i da podgląd na iOS 15, iPadOS 15 i inne. Teraz pojawiło się kilka delikatnych wskazówek na temat tego, jakie nowości może zawierać iOS 15.

Jak na razie wiadomo stosunkowo niewiele informacji na temat nadchodzącej aktualizacji systemu iOS 15. Za 13 dni Apple da pierwszy podgląd, w którym kierunku to wszystko będzie zmierzać.

iOS 15 otrzyma funkcję pozwalającą na rejestrowanie kalorii

iOS 15 otrzyma funkcję pozwalającą na rejestrowanie kalorii

iOS 15 przyniesie ze sobą typowe usprawnienia dla Safari, Zdjęć, Maila, aplikacji Mapy itd. Oczekuje się również, że aplikacja Zdrowie zostanie nieco uaktualniona.

Connor Jewiss ujawnia za pośrednictwem Twittera, że udało mu się zobaczyć fragmenty systemu iOS 15. Jeśli wierzyć informacjom, Apple wprowadzi w iOS 15 m.in. następujące usprawnienia:

  • Ulepszenia trybu ciemnego
  • Ulepszenia w aplikacji Wiadomości
  • Monitorowanie kalorii i inne ulepszenia w aplikacji Zdrowie
  • Dostosowywanie interfejsu użytkownika
  • Nowe ustawienia dotyczące powiadomień i tego, co pojawia się na ekranie blokady

Obecnie w App Store jest już kilka aplikacji, które pozwalają na monitorowanie kalorii. MyFitnessPal, na przykład, ma ponad 11 milionów produktów spożywczych w swojej bazie danych. Można sobie wyobrazić, że Apple będzie oferować użytkownikom łatwy sposób na zapis kalorii.

Informacje o poprawkach w ekranie blokady i powiadomieniach nie są zupełnie nowe. Mark Gurman również niedawno ujawnił, że słyszał o podobnych innowacjach.

Related Posts

Pozostaw Komentarz

* Korzystając z tego formularza, wyrażasz zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez tę stronę.

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z niej. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej