iOS 15: SharePlay zostanie udostępniony później

przez Eryk
0 komentarzy

Apple udostępniło aktualną wersję testową systemu iOS 15. Oprócz różnych zmian – w tym ponownie Safari – changelog iOS 15 Beta 6 wskazuje, że jedna funkcja zostanie usunięta: SharePlay został wyłączony do użytku w iOS i iPadOS 15 developer beta 6 i będzie wyłączony do pierwszej wersji ostatecznego wydania tej jesieni.

SharePlay zostanie udostępniony później

SharePlay zostanie udostępniony później

SharePlay zostanie ponownie włączony w przyszłych wydaniach beta dla deweloperów i udostępniony publicznie w aktualizacjach oprogramowania na jesieni, powiedział Apple. Aby kontynuować rozwój, firma udostępniła profil SharePlay dla deweloperów, aby mogli oni z powodzeniem tworzyć i otrzymywać sesje GroupSessions poprzez API Group Activities.

Funkcja SharePlay umożliwia słuchanie muzyki w trakcie rozmowy, a także wspólne oglądanie filmów lub udostępnianie ekranu przez FaceTime.

Powiązane Wpisy

Dodaj Komentarz

* Korzystając z tego formularza wyrażają Państwo zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Państwa danych przez tę stronę internetową.

Ta strona używa ciasteczek, by poprawić jakość Twoich doświadczeń. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej