iOS 15 umożliwia wyłączenie funkcji trybu nocnego w kamerze iPhone’a

przez Eryk

Apple wprowadził dużą aktualizację fotografii do systemu iOS w 2019 roku dzięki trybowi nocnemu w telefonie iPhone 11. Ekstremalnie słabo oświetlone ujęcia, które w przeciwnym razie zostałyby utracone na rzecz ograniczeń małych czujników aparatu, natychmiast stały się możliwe do udostępnienia

Nowością w iOS 15 jest opcja, która skutecznie pozwala wyłączyć tryb nocny w aparacie iPhone’a. Oto jak to zrobić:


– Przejdź do aplikacji Ustawienia
– Dotknij opcji Aparat
– Dotknij Zachowaj ustawienia
– Włącz przełącznik Tryb Noc

iOS 15 umożliwia wyłączenie funkcji trybu nocnego

Włączenie tego ustawienia mówi aparatowi, aby wyłączyć tryb nocny, jeśli wyłączyłeś go dla ujęcia. Nadal można korzystać z trybu nocnego, gdy trzeba go ręcznie uruchamiając go w aplikacji Aparat, ale podejmujesz decyzję teraz sam, a nie iPhone.
Mimo to, mając tę nową opcję, aby zrezygnować z trybu nocnego, dopóki nie chcesz go używać, jest oszczędność czasu podczas przechwytywania słabo oświetlonych zdjęć.

POWIĄZANE POSTY

Pozostaw komentarz

* Korzystając z tego formularza wyrażają Państwo zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Państwa danych przez tę stronę internetową.

Ta strona używa plików cookie w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej