iOS 15 upraszcza zwrot zakupów w aplikacjach

przez Eryk

Wraz z iOS 15, jesienią czeka nas kolejna duża aktualizacja dla iPhone’a. Na WWDC 2021, Apple ogłosił fajną nową funkcję dla deweloperów, która uprości zwrot zakupów w aplikacji.

Apple ogłosiło iOS 15, przynosząc liczne uproszczenia dla użytkowników, a jednocześnie dając deweloperom kilka praktycznych interfejsów, dzięki którym aplikacje będą jeszcze wygodniejsze. W ramach warsztatów kalifornijska firma prezentuje nowe API StoreKit, które wnosi małą, ale potrzebną innowację.

iOS 15 upraszcza zwrot zakupów w aplikacjach
zdjęcie: apple

Zwroty za zakupy w aplikacjach będą łatwiejsze

W ciągu ostatnich kilku lat, App Store przeszedł kilka zmian, które przyniosły więcej wygody dla użytkownika. Jednak była jedna irytująca rzecz, którą Apple zmienił do tej pory: zwroty. Jeśli nie jesteś zadowolony z płatnej aplikacji lub zakupu w aplikacji, możesz złożyć skargę i zażądać zwrotu pieniędzy. Aby to zrobić, musisz przejść na stronę Apple i zgłosić swój problem na specjalnej stronie. Apple sprawdzi wtedy, czy roszczenie jest zasadne i zwróci Ci pieniądze. Jest to dalekie od elegancji, a Apple zdaje sobie z tego sprawę.

Related Posts

Pozostaw Komentarz

* Korzystając z tego formularza, wyrażasz zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez tę stronę.

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z niej. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej