iOS 16.1 beta 3, iPadOS 16.1 beta 4, macOS Ventura beta 9 i watchOS 9.1 beta 3 dostepne

przez Eryk

Kilka chwil temu Apple udostępnił do pobrania iOS 16.1 beta 3, iPadOS 16.1 beta 4, macOS Ventura beta 9 i watchOS 9.1 beta 3. Oznacza to, że kolejna wersja przedpremierowa jest już dostępna dla zarejestrowanych deweloperów, a my robimy wielkie postępy w kierunku wersji ostatecznej.

iOS 16.1

Apple wydaje iOS 16.1 Beta 3 i iPadOS 16.1 Beta 4 i nie tylko

W tym roku premiera najważniejszych aktualizacji iPhone’a i iPada przebiega nieco inaczej niż w poprzednich latach. Przedstawimy Ci to krótko i zwięźle. iOS 16.0 został już wydany dla iPhone’a kilka tygodni temu. iPadOS 16 został zapowiedziany na październik i pojawi się w postaci iPadOS 16.1. Równocześnie Apple udostępni system iOS 16.1.

Podobnie jak iOS 16, iPadOS 16 również będzie dużą aktualizacją. Apple mówi między innymi o zupełnie nowej wielozadaniowości z Stage Managerem i szerokim wsparciem dla zewnętrznych monitorów, nowych sposobach współpracy za pośrednictwem Wiadomości, obszernych aktualizacjach Maila i Safari, wspólnej bibliotece zdjęć iCloud, nowych funkcjach pro, takich jak Tryb Referencyjny i Powiększenie Ekranu, i wielu innych.

W aktualizacji do iOS 16.1 Apple nie tylko usunie różne błędy i zoptymalizuje działanie systemu, ale także wprowadzi kilka nowych funkcji. Na przykład Apple rezygnuje z dostosowywania ekranu blokady/ekranu domowego, kładzie podwaliny pod Matter, wprowadza Ładowanie czystą energią i Aktywności na żywo, zmienia interfejs użytkownika dla zrzutów ekranu, wprowadza procentowy wskaźnik baterii dla większej liczby urządzeń na pasku stanu, zmienia Menedżera etapów i umożliwia usunięcie aplikacji Portfel. Ulepszono także wskaźnik baterii.

Będziemy musieli poczekać jeszcze kilka tygodni, aż Apple wyda ostateczną wersję iOS 16.1 i iPadOS 16.1. Obecnie spodziewamy się, że nastąpi to w połowie lub pod koniec października. Zanim to nastąpi, odbędzie się prawdopodobnie październikowy keynote Apple.

Related Posts

Pozostaw Komentarz

* Korzystając z tego formularza, wyrażasz zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez tę stronę.

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z niej. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej