iOS 16.1 Beta 4 i iPadOS Beta 5 dostępna

przez Eryk

Od zeszłego miesiąca w obiegu są zarówno nowe urządzenia Apple, jak i nowe systemy operacyjne firmy z Cupertino. Niektórzy z was pewnie już nacisnęli przycisk „zainstaluj”. W niektórych obszarach Apple musi jeszcze popracować nad wprowadzeniem takich funkcji, jak wspólna biblioteka zdjęć, oraz nad dalszym dopracowaniem systemów.

iOS 16.1

iOS 16.1 Beta 4 i iPadOS Beta 5

W związku z tym iOS 16.1 od dłuższego czasu znajduje się w fazie beta testów, a teraz dostępna jest czwarta wersja testowa dla deweloperów.

Pierwsza beta zawierała przygotowania do Matter, wsparcie API dla działań na żywo i wiele innych. W drugim dostosowano wyświetlanie procentów baterii i naprawiono błąd związany z kopiowaniem. Trzeci przyniósł uproszczone zarządzanie kombinacjami tapet. Czy Beta 4 wniesie coś nowego, dopiero się okaże.

Oczywiście dotyczy to także deweloperskiej bety 4 systemu iPadOS 16.1, ponieważ system dla tabletów nie ma jeszcze oficjalnie wszystkich innowacji pod maską, więc Apple ma jeszcze nad czym pracować.

Osoby, które mają profil dewelopera na swoim urządzeniu, mogą dokonać aktualizacji natychmiast, za pośrednictwem systemu OTA lub iTunes.

Related Posts

Pozostaw Komentarz

* Korzystając z tego formularza, wyrażasz zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez tę stronę.

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z niej. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej