iOS 16.2: starsze wiadomości znów są wyświetlane bezpośrednio dzięki wersji beta 4

przez Eryk

W październiku Apple opublikowało pierwszą betę systemu iOS 16.2. Beta 4 została udostępniona w zeszłym tygodniu, a my już informowaliśmy was o niektórych nowych funkcjach w ciągu ostatnich kilku tygodni. Wiadomo już, że nadchodząca aktualizacja X.2 przyniesie kolejną, mniejszą, ale przydatną nowość.

iOS 16.2

iOS 16.2: starsze wiadomości znów są wyświetlane bezpośrednio dzięki wersji beta 4

W iOS 16.2 Beta 4 Apple wprowadza pewne zmiany w sposobie działania centrum powiadomień. Przed betą 4 użytkownicy nie widzieli automatycznie starszych powiadomień w centrum powiadomień. Zamiast tego użytkownicy musieli przesuwać palcem w górę od środka ekranu, aby je zobaczyć.

Jeśli otrzymałeś nowe powiadomienie, a następnie odblokowałeś iPhone’a i ponownie go zablokowałeś, nie wchodząc w interakcję z nim, iOS potraktowałby je jako stare powiadomienie i wysłał do Centrum powiadomień, gdzie zostałoby ukryte.

Czasami powodowało to, że użytkownicy nie zauważali powiadomień lub po prostu je czytali. Właśnie w tym miejscu pojawia się iOS 16.2, który domyślnie pokazuje starsze powiadomienia – donosi serwis Macrumors.

Pamiętaj, że ekran blokady w iOS 16.2 Beta 4 nadal ukrywa starsze powiadomienia, chyba że użytkownik przesunie palcem w górę od środka ekranu.

Nowa funkcja ma wpływ tylko na centrum powiadomień. Można go wyświetlić, przeciągając palcem w dół od góry ekranu, gdy iPhone jest odblokowany.

Pozostaje pytanie, kiedy Apple udostępni ostateczną wersję iOS 16.2.

Related Posts

Pozostaw Komentarz

* Korzystając z tego formularza, wyrażasz zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez tę stronę.

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z niej. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej

Adblock Detected

Please support us by disabling your AdBlocker extension from your browsers for our website.