iOS 16.3 Beta 2 i inne aktualizacje dostępne dla deweloperów

przez Eryk

Apple wznowiło cykl beta testów po krótkiej przerwie spowodowanej świętami i udostępniło iOS 16.3 Beta 2. Są też dostępne bety dla iPadOS, watchOS, macOS i tvOS.

Po krótkiej przerwie w okresie świątecznym Apple wznowiło cykl beta testów. Obecnie iOS 16.3 Beta 2 jest dystrybuowany do deweloperów wraz z iPadOS 16.3 Beta 2 i innymi wersjami.

iOS 16.3 Beta

iOS 16.3 Beta 2 i inne aktualizacje dostępne dla deweloperów

Aktualizacja jest dostępna dla zarejestrowanych deweloperów w aplikacji Ustawienia > Ogólne > Aktualizacja oprogramowania. Apple nie udostępnił jeszcze drugiej bety iOS 16.3 publicznym beta testerom, ale mogą oni otrzymać swoje aktualizacje w ciągu kilku najbliższych dni.

Oprócz iOS 16.3 Apple udostępniło także następujące bety dla tych systemów operacyjnych: iPadOS 16.3 Beta 2, watchOS 9.3 Beta 2, macOS 13.2 Beta 2 i tvOS 16.3 Beta 2.

Pierwsza wersja beta systemu iOS 16.3 została udostępniona prawie miesiąc temu i jak dotąd nie zawiera wielu nowych funkcji ani zmian. Jedną z nowych funkcji wprowadzonych wraz z aktualizacją jest możliwość używania fizycznych kluczy bezpieczeństwa do ochrony swojego Apple ID. Oznacza to, że użytkownicy mogą używać tokena jako elementu dwuskładnikowego uwierzytelniania.

Ponadto w iOS 16.3 pojawił się nowy samouczek, który pokazuje, jak korzystać z funkcji handoff między iPhonem a HomePodem. Nie wiadomo, czy nowa beta 2 zawiera kolejne innowacje.

Related Posts

Pozostaw Komentarz

* Korzystając z tego formularza, wyrażasz zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez tę stronę.

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z niej. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej

Adblock Detected

Please support us by disabling your AdBlocker extension from your browsers for our website.