black android smartphone turned on displaying icons

iOS 16.3 i iPadOS 16.3 oficjalnie dostępne

przez Eryk

Po długiej fazie beta Apple udostępnił wszystkim użytkownikom do pobrania systemy iOS 16.3 i iPadOS 16.3.

iOS 16.3

iOS 16.3 i iPadOS 16.3 już są dostępne do pobrania

Apple udostępniło obszerne informacje o wydaniu systemu iOS 16.3:

 • Nowa tapeta Jedność oddaje cześć historii i kulturze społeczności afroamerykańskiej z okazji poświęconego jej miesiąca (Black History Month).
 • Zaawansowana ochrona danych iCloud zwiększa do 23 łączną liczbę kategorii danych iCloud chronionych przy użyciu szyfrowania na całej drodze przesyłu. Backup w iCloud, notatki, zdjęcia oraz inne Twoje dane są chronione nawet w przypadku naruszenia zabezpieczeń danych w chmurze.
 • Obsługa kluczy bezpieczeństwa dla konta Apple ID pozwala użytkownikom zwiększyć jego bezpieczeństwo przez wymaganie użycia fizycznego klucza bezpieczeństwa podczas uwierzytelniania dwupoziomowego na nowych urządzeniach.
 • Rozszerzono obsługę na HomePoda (2. generacji).
 • Wykonanie połączenia alarmowego przy użyciu funkcji Alarmowe SOS wymaga teraz naciśnięcia i przytrzymania przycisku bocznego i jednego z przycisków głośności, a następnie zwolnienia tych przycisków. Pozwala to uniknąć niezamierzonego wykonywania takich połączeń.
 • Poprawiono błąd w aplikacji Freeform, w wyniku którego niektóre kreski narysowane przy użyciu Apple Pencil lub palca mogły nie pojawiać się na udostępnianych tablicach.
 • Usunięto problem, który mógł powodować wyświetlanie czarnej tapety na zablokowanym ekranie.
 • Rozwiązano problem mogący powodować chwilowe wyświetlanie poziomych linii podczas budzenia iPhone’a 14 Pro Max.
 • Rozwiązano problem powodujący nieprawidłowe wyświetlanie statusu aplikacji Dom w jej widżecie na zablokowanym ekranie.
 • Rozwiązano problem powodujący nieprawidłowe odpowiedzi Siri na polecenia dotyczące muzyki.
 • Rozwiązano problemy, w wyniku których polecenia Siri w CarPlay mogły być rozumiane nieprawidłowo.

Related Posts

2 komentarze

Markiz 25 stycznia, 2023 - 22:58

Hej, o co chodzi z designem tego serwisu, kilka miesięcy temu był nowy piękny Design – jak AppStore iOS a później powrót do czerwonego i teraz to… hmmm coś jest nie tak.

Reply
Eryk 26 stycznia, 2023 - 08:53

Witam serdecznie. ten wygląd jest najprostszy, nie przeładowany. Oczywiście inne były lepsze, ładniejsze, ze tak powiem, ale niestety zbyt przeładowane. Jednak tez nie jestem pewien czy to będzie ostateczna zmiana. Co się ze zmiana wiąże, to nie tylko zmiana wyglądu, ale również dopasowanie reszty. Mam nadzieje ze nie zmieni to zmiany do czytania serwisu, bo jednak to najważniejsze, czyli Informacje są nadal na swoim miejscu.

Pozdrawiam

Reply

Pozostaw Komentarz

* Korzystając z tego formularza, wyrażasz zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez tę stronę.

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z niej. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej