iOS 16 Beta 5 pokazuje procent baterii w iPhone

przez Eryk
0 komentarzy

Wraz z piątą betą systemu iOS 16, Apple zaktualizował ikonę baterii na iPhone’ach z Face ID, aby wyświetlić konkretny procent baterii, a nie tylko wizualną reprezentację poziomu baterii. Nowy wskaźnik baterii jest dostępny w modelach iPhone 12 i iPhone 13, z wyjątkiem 5,4-calowego iPhone’a 12/13 mini. Jest również dostępny w iPhone X i iPhone XS.

iOS 16 Beta 5 pokazuje procent baterii w iPhone

iOS 16 Beta 5 pokazuje procent baterii w iPhone

Procent baterii nie był obecny na iPhone’ach posiadających Face ID z powodu braku miejsca po obu stronach wcięcia, w którym mieści się aparatura TrueDepth. Nowy projekt dodaje konkretny poziom baterii do ikony baterii, zapewniając lepsze spojrzenie na stan baterii.

Jak ustawić procent baterii iPhone 13

Procent baterii można włączyć i wyłączyć w aplikacji Ustawienia w sekcji Bateria. Funkcja procentu baterii wydaje się być dostępna w większości iPhone’ów, które mają wcięcie, ale nie wydaje się być opcją w iPhone 12 mini, iPhone 13 mini, iPhone 11 lub iPhone XR być może ze względu na ograniczenia przestrzeni.

Powiązane Wpisy

Dodaj Komentarz

* Korzystając z tego formularza wyrażają Państwo zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Państwa danych przez tę stronę internetową.

Ta strona używa ciasteczek, by poprawić jakość Twoich doświadczeń. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej