iOS 16 i iPadOS 16 publiczna beta dostępna

przez Eryk

Deweloperzy i inni zapaleńcy już od jakiegoś czasu mogą testować betę systemu iOS 16 na iPhone’ach lub iPadOS 16 na iPadach.

iOS 16 i iPadOS 16

iOS 16 i iPadOS 16 publiczna beta dostępna

Ci, którzy chcą przetestować bardziej stabilne bety dla ogółu społeczeństwa, będą mogli się do nich dostać już od dzisiaj. O wszystkim, czego można się spodziewać w iOS 16, możecie już przeczytać tutaj – albo po prostu nadrobić zaległości w trakcie instalacji, jeśli chcecie. Ale ostrzegam:

Program Apple Beta Software oferuje użytkownikom możliwość przetestowania naszego oprogramowania przed jego wydaniem. Opinie użytkowników na temat jakości i użyteczności oprogramowania pomagają nam w identyfikowaniu i poprawianiu wad oraz dalszym doskonaleniu oprogramowania Apple. Ponieważ publiczna wersja beta nie została jeszcze dopuszczona do sprzedaży przez firmę Apple, użytkownik powinien mieć świadomość, że oprogramowanie może nadal zawierać błędy i nieścisłości oraz nie działać tak płynnie i bezbłędnie, jak oprogramowanie wydane na rynku. Dlatego zdecydowanie zaleca się, aby przed zainstalowaniem oprogramowania beta wykonać kopię zapasową danych na iPhonie, iPadzie, iPodzie touch lub komputerze Mac za pomocą Time Machine. Ponieważ zakupy i dane Apple TV są przechowywane w chmurze, nie ma potrzeby tworzenia kopii zapasowej Apple TV. Oprogramowanie beta należy instalować tylko na urządzeniach, które nie są wykorzystywane do celów produkcyjnych, a więc nie mają krytycznego znaczenia dla biznesu. Zdecydowanie zalecamy zainstalowanie oprogramowania w wersji beta na dodatkowym systemie lub urządzeniu, a w przypadku komputera Mac – na drugiej partycji.

Tak długo, jak Twoje urządzenia są zarejestrowane w programie beta, będą automatycznie otrzymywać aktualizacje, gdy tylko będą one publicznie dostępne. Logowanie działa poprzez tę stronę. Zaloguj się, zainstaluj swój profil – gotowe.

Related Posts

Pozostaw Komentarz

* Korzystając z tego formularza, wyrażasz zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez tę stronę.

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z niej. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej