iOS 16 & iPadOS 16, macOS 13, tvOS 16 i watchOS 9 : Beta 5 już dostępna

przez Eryk

Kilka chwil temu Apple udostępniło na własnych serwerach betę 5 systemu iOS 16 i iPadOS 16. Oznacza to, że faza beta wchodzi w kolejną rundę i zarejestrowani deweloperzy mają teraz możliwość nieco intensywniejszej pracy z nadchodzącą dużą aktualizacją dla iPhone’a i iPada.

iOS 16

Apple udostępnia betę 5 dla iOS 16 i iPadOS 16

Najłatwiej jest to zrobić poprzez iPhone / iPad -> Ustawienia -> Ogólne -> Aktualizacja oprogramowania. Do tego obowiązkowy jest niezbędny profil beta.

Apple ogłosił zapowiedź systemu iOS 16 na konferencji WWDC, największą jak dotąd aktualizację ekranu blokady, a także wprowadził nowe funkcje udostępniania, komunikacji i inteligencji urządzenia, które razem zmieniają sposób, w jaki użytkownicy doświadczają iPhone’a.

iOS 16 jest wyposażony we wspólną bibliotekę zdjęć iCloud, umożliwiającą bezproblemowe udostępnianie kolekcji zdjęć rodzinie, aktualizacje Wiadomości i Poczty, które ułatwiają użytkownikom utrzymywanie kontaktów, a także potężne ulepszenia Live Text i Visual Lookup oraz wiele innych. iPadOS 16 przynosi także różnego rodzaju nowe funkcje dla iPada. Jedną z atrakcji jest z pewnością Stage Manager.

Beta 1 położyła fundamenty, Beta 2 naprawiła błędy, zoptymalizowała działanie systemu, a także wprowadziła nowe funkcje. Beta 3 i Beta 4 kontynuowały całość, a teraz deweloperzy mogą pobrać Betę 5. Jakie nowości przynosi ze sobą najnowsza beta w szczegółach jeszcze nie wiadomo. Jak tylko pojawią się pierwsze usprawnienia, oczywiście będziemy informować. W każdym razie Apple wprowadzi kilka poprawek przed ostateczną, jesienna premierą.

Related Posts

Pozostaw Komentarz

* Korzystając z tego formularza, wyrażasz zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez tę stronę.

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z niej. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej