iOS 16 otrzyma znaczące aktualizacje

przez Eryk

iOS 16 o nazwie kodowej „Sydney”, którego premiera odbędzie się na konferencji WWDC w czerwcu, zaoferuje „znaczące” ulepszenia w powiadomieniach i nowe funkcje śledzenia stanu zdrowia, ale nie będzie to gruntowne przeprojektowanie systemu iOS – powiedział Mark Gurman z Bloomberga.

iOS 16

iOS 16 oferuje „znaczące” ulepszenia

W swoim najnowszym biuletynie Power On, Gurman pisze, że nie spodziewa się gruntownego przeprojektowania systemu iOS, lecz że następna wersja systemu będzie zawierać ulepszenia powiadomień i nowe funkcje śledzenia stanu zdrowia.

Apple zaprezentuje iOS 16 wraz z iPadOS 16, macOS 13, watchOS 9 i tvOS 16 podczas konferencji WWDC, która oficjalnie odbędzie się w dniach od 6 do 10 czerwca.

Gurman powiedział, że system watchOS 9 może oferować „duże ulepszenia w zakresie śledzenia aktywności i zdrowia”. Nie są znane żadne szczegóły na temat tego, co będzie zawierał macOS 13, ani jak będzie się nazywał. macOS Big Sur został gruntownie przeprojektowany, po czym nastąpiła mniej znacząca aktualizacja w postaci macOS Monterey.

Kiedy iOS 16 ?

Gurman pozostał jednak przy temacie komputerów Mac, powtarzając dziś, że Apple pracuje nad kilkoma nowymi komputerami Mac, w tym nowym, przeprojektowanym MacBookiem Air, odświeżonym 13-calowym MacBookiem Pro, zmodernizowanym 24-calowym komputerem iMac oraz nowym komputerem Mac mini.

Related Posts

Pozostaw Komentarz

* Korzystając z tego formularza, wyrażasz zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez tę stronę.

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z niej. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej