iOS 16 otrzyma ulepszony tryb Skupienie

przez Eryk

W systemie iOS 16 ma zostać wprowadzony nowy system powiadomień. Potwierdza to również analiza istniejących wersji systemów operacyjnych.

Nie ma jeszcze wersji beta systemu iOS 16, ale firma Apple od dawna pracuje nad nią wewnętrznie. Wyciekło teraz kilka wskazówek, które zdają się potwierdzać plotki, jakie pojawiły się w weekend po tym, jak dziennikarz Bloomberga Mark Gurman poinformował, że system iOS 16 będzie miał nowe funkcje w systemie powiadomień.

iOS 16

iOS 16 otrzyma ulepszony tryb Skupienie

Jak donosi serwis 9to5Mac, wskazówki na ten temat można znaleźć w kodzie wersji alfa.

Gurman napisał, że system iOS 16 będzie oferował „dość znaczące ulepszenia we wszystkich aspektach, w tym aktualizację powiadomień”, ale interfejs użytkownika nie ulegnie zmianie. W kodzie systemu macOS 12.4 beta serwis 9to5Mac odkrył już fragmenty, które wskazują na zmianę w trybie Focus.

Podobno trwają również prace nad usługą Apple News.

Nawiasem mówiąc, firma Apple planuje wprowadzenie w systemie iPadOS 16 nowej funkcji sterowania multitaskingiem. Może to świadczyć o większej liczbie trybów okiennych. Być może w końcu uda się zrealizować więcej okien lub inne rozwiązania.

Czego oczekujesz od systemów iOS, macOS i iPadOS w przyszłości? Jakich funkcji Ci brakuje, co chciałbyś poprawić? Zachęcamy do napisania czegoś na ten temat w komentarzach.

Related Posts

Pozostaw Komentarz

* Korzystając z tego formularza, wyrażasz zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez tę stronę.

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z niej. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej