iOS 16 zawiera standardowo aplikację Fitness, nie wymaga zegarka Apple Watch

przez Eryk
0 komentarzy

W ramach prezentacji systemu iOS 16 na konferencji WWDC firma Apple ujawniła, że użytkownicy iPhone’ów mają teraz dostęp do aplikacji Fitness niezależnie od tego, czy mają zegarek Apple Watch, czy nie.

iOS 16

Aplikacja Fitness bez potrzeby Apple Watch

Wcześniej aplikacja Fitness była dostępna tylko na iPhone’ach sparowanych z zegarkiem Apple Watch, ale teraz już nie.

Na telefonie iPhone z zainstalowanym systemem iOS 16 aplikacja Fitness będzie wykorzystywać czujniki ruchu iPhone’a do śledzenia kroków, co oznacza, że wszystkie aktywności śledzone przez iPhone’a będą mogły być wykorzystane do zamknięcia pierścieni. W aplikacji Fitness można ustawić dzienny cel Move i sprawdzić, w jaki sposób aktywne kalorie pomogą zamknąć pierścień Move.

Czujniki ruchu iPhone’a mogą śledzić kroki, dystans, pokonywane wysokości i treningi z aplikacji innych firm, które można przekształcić w szacunkową liczbę aktywnych kalorii, aby wesprzeć realizację dziennego celu Move. Możesz także udostępnić swój pierścień Move znajomym, aby uzyskać dodatkową motywację.

Powiązane Wpisy

Dodaj Komentarz

* Korzystając z tego formularza wyrażają Państwo zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Państwa danych przez tę stronę internetową.