iOS i iPadOS 14.5 z wsparciem Find My dla Powerbeats Pro

przez Eryk

iOS i iPadOS 14.5, użytkownicy Powerbeats Pro mogą lokalizować, śledzić i znajdować swoje słuchawki za pomocą wbudowanej aplikacji Find My.

Aplikacja Find My, dawniej nazywana Find My iPhone, pomaga użytkownikom znaleźć i śledzić urządzenia połączone z ich kontami iCloud, takie jak iPhone, Mac, Apple Watch lub AirPods. Dzięki zakupowi Beats przez Apple w 2014 roku produkty takie jak Powerbeats Pro cieszyły się głęboką integracją z iOS i macOS. Jednak nie otrzymali wsparcia dla aplikacji Find My.

iOS 14.5 i iPadOS 14.5 z wsparciem Find My dla Powerbeats Pro

Użytkownicy systemów iOS i iPadOS 14.5 mogą znajdować i śledzić swoje słuchawki Bluetooth bezpośrednio w aplikacji Lokalizator. Obecnie, twierdzi Apple, że w przypadku utraty Powerbeats Pro klienci powinni skontaktować się ze Wsparciem Apple, co sprawia, że ​​proces ich wyszukiwania jest żmudny.

Podobnie jak AirPods, użytkownicy mogą wyzwalać dźwięk, który ma być odtwarzany przez Powerbeats Pro, aby pomóc je zlokalizować. Podsumowując, nowa integracja pomaga zatrzeć granicę między oprogramowaniem dla linii Apple AirPods a marką Beats.

iOS i iPadOS 14.5, spodziewane wczesną wiosną, szybko stały się najważniejszą aktualizacją iOS 14 od czasu jej premiery we wrześniu. Od nowej aktualizacji w połączeniu z systemem watchOS 7.5 użytkownicy mogą odblokowywać swoje iPhone’y za pomocą zegarka Apple Watch, nawet jeśli noszą maskę. Inne funkcje aktualizacji obejmują crowdsourcing na wypadek wypadków w Apple Maps, zupełnie nowe emoji, możliwość wyboru standardowej usługi strumieniowego przesyłania muzyki i nie tylko.

via macrumors

Related Posts

Pozostaw Komentarz

* Korzystając z tego formularza, wyrażasz zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez tę stronę.

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z niej. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej