iPad 9 otrzyma wyglad iPada Air 3 – iPada Pro 2021 bez zmian konstrukcyjnych

przez Eryk

W ciągu tego roku Apple prawdopodobnie wprowadzi iPad 9, a tym samym nowego iPad dla początkujących. Według najnowszych plotek Apple zorientuje się na wygladzie iPad Air 3 dla iPada 9.

iPad 9 otrzymaa wyglad iPada Air 3

Macotakara informuje, że Apple ogłosi nowego iPada klasy podstawowej jeszcze w tym roku. Pod względem wzornictwa iPad 9 będzie oparty na iPadazie Air 3, który Apple zaprezentował w 2019 roku.

Rozmiar wyświetlacza powinien pozostać taki sam przy 10,2 cala. Jednocześnie jednak urządzenie powinno być znacznie cieńsze na 6,3 mm. IPad 8 ma 7,5 mm grubości, więc nadchodzące etui na iPad 9 będzie zauważalnie cieńsze. Mówi się również, że nowy iPad dla początkujących powinien ważyć 460 g zamiast 490 g. Ponadto Apple użyje przycisku Home z Touch ID i Lightning na iPadzie 9. Oczekuje się również, że urządzenie będzie miało w pełni laminowany wyświetlacz z powłoką antyrefleksyjną, gamą kolorów P3 i True Tone.

iPad Pro bez zmian w wygladzie

Japoński blog ma też kilka gotowych przystawek na iPad Pro. Nie powinno być żadnych zmian w projekcie. Zamiast tego Apple użyje znacznie szybszego procesora.

Jon Prosser niedawno zasugerował, że Apple wprowadzi nowego iPad Pro w marcu.

Related Posts

Pozostaw Komentarz

* Korzystając z tego formularza, wyrażasz zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez tę stronę.

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z niej. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej