More

  iPad 9 w wersji 10,5 cala, chipem A13, od wiosny 2021 roku ?

  We wrześniu tego roku Apple wypuściło na rynek iPada 8. generacji. Czyżby zapowiadala się nastepna generacja, wiosną 2021 roku?

  iPad 9 w wersji 10,5 cala, chipem A13, od wiosny 2021 roku

  Chińska witryna cnBeta twierdzi, że Apple wyposaży iPada dziewiątej generacji w 10,5-calowy wyświetlacz i chip A13 i wypuści go na rynek wiosną 2021 roku. Z czysto wizualnego punktu widzenia iPad 9 powinien być podobny do iPada 8, ale nieco cieńszy. Z technicznego punktu widzenia wyświetlacz urósłby z 10,2 cala do 10,5 cala, a Apple użyłby również mocniejszego układu A13 (z 4 GB pamięci RAM). Przycisk Home z Touch ID i podłączeniem do oświetlenia powinny być nadal dostępne.

  Kiedy nowy iPad 9 ?

  Wykorzystując ponownie etui i panel czołowy iPada Air trzeciej generacji, można było uzyskać większy 10,5-calowy wyświetlacz i cieńszą konstrukcję. Brzmi to całkowicie wiarygodnie, ponieważ Apple ma tendencję do przyjmowania projektów z serii „iPad”. Na przykład konstrukcja iPada Air pierwszej generacji stała się iPadem piątej generacji, konstrukcja iPada Pro 10,5 cala stała się iPadem Air trzeciej generacji, a konstrukcja iPada Pro 11 cali stała się iPadem Air czwartej generacji.

  Oczywiście Apple pracuje za kulisami nad nową generacją iPada. Wątpimy jednak, że zostanie opublikowany wiosną 2021roku. Oznaczało to, że iPad 8 i iPad 9 dzieliło zaledwie około pół roku. Naszym zdaniem nie ma obecnie realnego powodu, aby tak szybko prezentować nowego iPada. IPad 8 z chipem A12 i obsługą Apple Pencil powinien być absolutnie wystarczający dla wielu użytkowników. Alternatywnie istnieje mocniejszy iPad Air i iPad Pro.

  via: iMore

  Ostatnie Artykuły

  spot_img

  Powiązane Artykuły

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj