iPad mini 6 już jesienią – większy iMac z Apple Silicon w przygotowaniu

przez Eryk

Całkiem niedawno dowiedzieliśmy się, że Apple pracuje nad iPadem mini 6 bez przycisku home i węższymi ramkami wokół wyświetlacza. Teraz Mark Gurman z Bloomberg mówi o nowym iPadzie mini. Jest on w pełni na harmonogramie, aby być ogłoszonym tej jesieni. W tym samym czasie Apple podobno pracuje nad większym komputerem iMac z Apple Silicon.

iPad mini 6 już jesienią - większy iMac z Apple Silicon w przygotowaniu
Photo by Element5 Digital on Pexels.com

iPad mini 6 już jesienią tego roku

Niedawno Mark Gurman z Bloomberga rozpoczął nowy newsletter o nazwie „Power On„. W najnowszym wydaniu mówi się m.in. o nowym iPadzie mini oraz większym iMacu. Mówią, że iPad mini ukaże się na czas i że Apple ogłosi go jesienią tego roku. Mówi się, że konstrukcja iPada mini 6 będzie oparta na iPadzie Air 4. iPad mini 6 doczeka się największego przeprojektowania w dziewięcioletniej historii iPada mini.

Ostatnio Apple zaktualizował iPada mini w 2019 roku, instalując układ A12 i wdrażając wsparcie dla Apple Pencil. Od zeszłego roku, słyszeliśmy ciągle, że Apple pracuje nad nowym modelem z 8,5-calowym do 9-calowym wyświetlaczem. Tej jesieni, urządzenie ma ujrzeć światło dzienne.

Oczekiwany 32 calowy iMac z Apple Silicon

Po tym jak w kwietniu tego roku Apple zaprezentowało nowego 24-calowego iMaca M1 jako następcę 21,5-calowego iMaca z procesorem Intel, oczekujemy teraz na większy model. Gurman po raz kolejny potwierdza, że Apple pracuje nad większym komputerem iMac z Apple Silicon. Urządzenie to ma zastąpić 27-calowego Intel iMaca. Nie wiadomo jeszcze, czy producent zastosuje układ M1X czy M2. Zakładamy, że Apple zdecyduje się na iMaca o przekątnej około 30 cali. Konstrukcja powinna być oparta na obecnym 24-calowym modelu.

POWIĄZANE POSTY

Pozostaw komentarz

* Korzystając z tego formularza wyrażają Państwo zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Państwa danych przez tę stronę internetową.

Ta strona używa plików cookie w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej