iPad mini 6 rzekomo z 8,38-calowym wyświetlaczem – premiera sprzedaży w październiku?

przez Eryk

Godziny do dzisiejszego keynote Apple „California streaming” są policzone. Rozpoczyna się punktualnie o godzinie 19:00. Czy zobaczymy dziś nowego iPada mini 6? Prawdopodobnie nie. Jednak na krótko przed specjalnym wydarzeniem, wciąż pojawia się kilka gorących plotek na temat kolejnej generacji iPada mini.

Gizmodo Japan dokonało ekscytującego odkrycia na japońskiej stronie Amazon (teraz znowu offline). Przez krótki czas na liście znajdowała się osłona wyświetlacza Elcom dla 8,38-calowego iPada. To może być akcesorium do iPada mini 6.

iPad mini 6 rzekomo z 8,38-calowym wyświetlaczem
Zrzut ekranu: Amazon Japan

iPad mini 6 rzekomo z 8,38-calowym wyświetlaczem


iPad mini 6 pojawiał się i powracał raz po raz w ostatnich tygodniach i miesiącach. Młyn plotek jest jednomyślny, że Apple zdecyduje się na większy wyświetlacz dla nadchodzącego iPada mini. Ostatnio analityk Ross Young mówił o 8,3-calowym wyświetlaczu. Tak czy inaczej, wyświetlacz powinien być większy i użytkownicy na tym skorzystają.

Według Amazon Japan, osłona ekranu będzie dostępna od 20 października. Zazwyczaj producenci akcesoriów są dobrze poinformowani przed wprowadzeniem produktu na rynek. Dlatego też 8,38 cala może być prawidłowe. Koniec października również w zasadzie wpisuje się w nasze oczekiwania.

via macrumors

Related Posts

Pozostaw Komentarz

* Korzystając z tego formularza, wyrażasz zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez tę stronę.

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z niej. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej