iPad Pro 2021 jest już dostępny w przedsprzedaży

przez Eryk

iPad Pro 2021 można już zamówić w sklepie Apple. Apple odblokowało możliwość zamawiania nowego iPada Pro w Apple Online. Właściwa sprzedaż rozpocznie się w drugiej połowie maja. Można też już składać zamówienia przedpremierowe na nowego iMaca i nowe Apple TV 4K.

iPad Pro 2021 jest już dostępny w przedsprzedaży

W końcu nadszedł ten czas i użytkownicy mają teraz możliwość złożenia zamówienia na nowego iPada Pro w Apple Online.

Apple zaprezentował najpotężniejszego i najbardziej zaawansowanego iPada Pro w zeszłym tygodniu podczas imprezy „Spring Loaded”. Opracowany przez Apple układ M1 zapewnia ogromny skok wydajności i sprawia, że iPad Pro jest najszybszym urządzeniem w swojej klasie. iPad Pro 12,9″ jest wyposażony w nowy wyświetlacz Liquid Retina XDR, który zapewnia ekstremalny zakres dynamiki, gwarantując oszałamiające wrażenia wizualne i bardziej realistyczne szczegóły w najbardziej wymagających przepływach pracy HDR. Modele komórkowe z technologią 5G zapewniają jeszcze szybszą łączność bezprzewodową w podróży. Dodatkowo nowy iPad Pro obsługuje Thunderbolt. Ponadto, nowy ultra-szerokokątny obiektyw w przedniej kamerze umożliwia korzystanie z nowej funkcji „follow mode”, która pozwala na automatyczne kadrowanie idealnego ujęcia dla jeszcze lepszych połączeń wideo.

Ponadto, wiele innych drobnych usprawnień wyróżnia nowego iPada Pro 2021.

Cena i dostępność
Nowe 11-calowe i 12,9-calowe iPady Pro będą dostępne w kolorach srebrny i gwiezdnej szarości. iPad Pro jest dostępny w konfiguracjach 128 GB, 256 GB, 512 GB, 1 TB i 2 TB.

Ceny 11-calowego iPada Pro zaczynają się od 3899 zł za model Wi-Fi i 4 699,00 zł za model Wi-Fi + Cellular, a ceny 12,9-calowego iPada Pro zaczynają się od 5 499,00 zł za model Wi-Fi i 6 299,00 zł za model Wi-Fi + Cellular. Nowego iPada Pro można już zamawiać za pośrednictwem sklepu Apple Online.

Related Posts

Pozostaw Komentarz

* Korzystając z tego formularza, wyrażasz zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez tę stronę.

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z niej. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej