iPad Pro 2021 ma pojawić się w marcu – model 12,9 cala z nieco grubszej obudowie

przez Eryk

Po ogłoszeniu w tym tygodniu kilku szczegółów na temat iPada 9. generacji, MacOtakara informuje teraz, że Apple planuje kolejną generację iPada Pro na marzec tego roku. Oczekuje się, że nowe modele będą miały podobny wygląd do obecnej generacji, ale z mini podświetleniem LED dla wersji 12,9 cala.

iPad Pro 2021 bez większych zmian konstrukcyjnych

MacOtakara wcześniej informował, że iPad Pro 2021 pozostanie wierny konstrukcji modeli z 2020 roku. W dzisiejszym raporcie japońscy koledzy potwierdzają tę informację. Jednak źródła bloga ujawniły teraz pewne szczegółowe zmiany.

Podobno Apple zmniejszyło liczbę otworów głośników w nowych modelach o dwie trzecie, a także zmieniło ich położenie. Nowy moduł aparatu będzie podobny do tego zawartego w iPadzie Pro 2020. Ponownie konieczny będzie garb aparatu z tyłu, ale tym razem soczewki nie powinny już mieć przewagi. Nowy raport potwierdza również wcześniejsze plotki i stwierdza, że ​​12,9-calowy iPad Pro w 2021 roku będzie miał nieco grubszą obudowę, aby pomieścić nowy wyświetlacz mini-LED.

Kolejna generacja iPada Pro ma zostać zapowiedziana w marcu. W poprzednim raporcie japoński blog informował, że Apple wprowadzi w tym roku również nową generację iPadów klasy podstawowej. Rozmiar wyświetlacza powinien pozostać taki sam przy 10,2 cala. Jednocześnie jednak urządzenie powinno być znacznie cieńsze około 6,3 mm.

POWIĄZANE POSTY

Pozostaw komentarz

* Korzystając z tego formularza wyrażają Państwo zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Państwa danych przez tę stronę internetową.

Ta strona używa plików cookie w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej