iPad Pro z 14-calowym wyświetlaczem już wkrótce ?

przez Eryk

Nowe modele iPada Pro są już w drodze. Według Rossa Younga, eksperta w dziedzinie wyświetlaczy, firma Apple ma pracować nad jeszcze większym modelem z wyświetlaczem o przekątnej 14,1 cala.

iPad Pro z 14-calowym wyświetlaczem już wkrótce ?

Dla wielu osób iPad Pro 12,9″ jest już za duży, choć oczywiście zapewnia doskonałą jakość obrazu dzięki wyświetlaczowi Liquid Retina XDR. Mimo to jest on duży i odpowiednio ciężki. Jak twierdzi na Twitterze analityk firmy „Display Supply Chain Consultants”, Ross Young, firma Apple planuje jeszcze większego iPada Pro.

Według niego, w przyszłości można się spodziewać modelu z 14,1-calowym wyświetlaczem mini LED, który oczywiście również będzie oferował technologię ProMotion. Ekspert od wyświetlaczy twierdzi, że urządzenie może pojawić się już w 2023 roku.

iPad Pro z 14-calowym wyświetlaczem już wkrótce ?

Young nie jest jednak pierwszym użytkownikiem Twittera, który zgłosił takie urządzenie. Zaledwie kilka godzin wcześniej leakaker „Majin Bu” podzielił się na Twitterze szczegółami dotyczącymi dużego iPada. Jednak przeciek ten początkowo nie spotkał się z zainteresowaniem, ponieważ „Majin Bu” do tej pory cieszył się mieszaną popularnością.

Dzięki wsparciu Younga przeciek ten zyskał na popularności, ponieważ analityk w przeszłości trafnie oceniał plany Apple. Obejmują one zapowiedzi nowych 14- i 16-calowych modeli MacBooka Pro, integracji technologii ProMotion w telefonie iPhone 13 Pro oraz większego wyświetlacza w niedawno zapowiedzianym MacBooku Air.

Related Posts

Pozostaw Komentarz

* Korzystając z tego formularza, wyrażasz zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez tę stronę.

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z niej. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej