iPadOS i iOS 14.1 z poprawkami błędów

przez Eryk

Apple wydał dziś iOS i iPadOS 14.1, pierwsze duże aktualizacje do aktualizacji systemów operacyjnych iOS i iPadOS 14.

Aktualizację iOS 14.1 można pobrać na urządzeniach bezprzewodowo w aplikacji Ustawienia. Aby uzyskać dostęp do nowego oprogramowania, przejdź do Ustawienia> Ogólne> Aktualizacja oprogramowania.

Zgodnie z informacjami o wydaniu Apple, iOS 14.1 wprowadza szereg poprawek błędów. Rozwiązuje poważny problem, który powodował wysyłanie niektórych wiadomości e-mail z niewłaściwego aliasu. Jest to poprawka, którą użytkownicy aplikacji Mail z przyjemnością zobaczą. Rozwiązuje również problem, który mógł powodować wyświetlanie widżetów i ikon w niewłaściwym rozmiarze, a także rozwiązuje błąd w aplikacji Kalkulator, który mógł zapobiegać pojawianiu się zer.

Aktualizacja dodaje również obsługę odtwarzania i edycji 10-bitowego wideo HDR w aplikacji Zdjęcia na telefonie iPhone 8 i nowszych oraz poprawia zgodność z bezprzewodowymi punktami dostępowymi Ubiquiti.

Related Posts

Pozostaw Komentarz

* Korzystając z tego formularza, wyrażasz zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez tę stronę.

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z niej. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej