Iphone 12 i 12 Pro w warsztacie iFixIt

przez Eryk

Wczesne testy przeprowadzone przez iFixit pokazują, że wyświetlacze iPhone’a 12 i 12 Pro są wymienne i można je bez problemu zamienić, chociaż maksymalny poziom jasności tych dwóch różni się nieznacznie. Po usunięciu samych wyświetlaczy i innych elementów wewnętrznych urządzenia wyglądają prawie identycznie.

Po zdjęciu osłony aparatu iPhone’a 12 wydaje się, że zamiast teleobiektywu iPhone’a 12 Pro i skanera LiDAR znajduje się plastikowa przekładka.

Potwierdzono, że zarówno iPhone 12, jak i iPhone 12 Pro mają tę samą baterię 2815 mAh na początku tego tygodnia, a iFixit również był w stanie to potwierdzić. Ponadto iFixit powiedział, że baterie obu urządzeń są wymienne.

Rentgen dzięki uprzejmości Creative Electron ujawnia prawie identyczną płytkę logiczną w kształcie litery L, baterię i okrągły układ magnesów, które wprowadzają obsługę MagSafe, w obu urządzeniach. Oddzielne zniszczenie ładowarki Apple MagSafe udostępnionej przez iFixit ujawnia prostą konstrukcję z magnesami i cewką ładującą otaczającą małą płytkę drukowaną.

‌IPhone 12 i iPhone 12 Pro uzyskały ocenę naprawy 6 na 10. iFixit powiedział, że wiele komponentów jest modułowych i można je łatwo wymienić, ale strona opłakuje ciągłe stosowanie przez Apple zastrzeżonych śrub, wzrost wodoodporności urządzeń, który może skomplikować naprawy i zwiększone prawdopodobieństwo pęknięcia z powodu szkła z przodu iz tyłu obu urządzeń two.

Related Posts

Pozostaw Komentarz

* Korzystając z tego formularza, wyrażasz zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez tę stronę.

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z niej. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej