Francuscy konsumenci Iphonea 12 i 12 Pro otrzymują słuchawki EarPods

przez Eryk

iPhone 12 i iPhone 12 Pro we Francji nie maja innego opakowania, w którym można by umieścić słuchawki EarPods, co oznacza, że ​​wszystkie pudełka iPhone są spójne na całym świecie. Ponieważ nowe pudełka iPhone są cieńsze bez tacki na słuchawki EarPods lub zasilacza pod iPhonem, we Francji słuchawki EarPods znajdują się w dolnej części oddzielnego pudełka, które jest wystarczająco duże, aby pomieścić również standardowe pudełko iPhone’a. Dodatkowe pudełko wydaje się być znacznie większe niż nowe, odchudzone pudełka iPhone.

Apple nadal dołącza słuchawki EarPods do iPhone’ów we Francji ze względu na zobowiązania prawne. Francuskie prawo wymaga, aby producenci dostarczali ze smartfonami zestaw głośnomówiący ze względu na obawy dotyczące wpływu fal elektromagnetycznych na mózg.

Oprócz ‌iPhone 12‌ i 12 Pro, iPhone 11, iPhone XR i iPhone SE nie zawierają już słuchawek EarPods poza Francją.

POWIĄZANE POSTY

Pozostaw komentarz

* Korzystając z tego formularza wyrażają Państwo zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Państwa danych przez tę stronę internetową.

Ta strona używa plików cookie w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej