iPhone 12 Mini, iPhone 12 Pro Max, ładowarka MagSafe Duo i skórzane etui, filmy i recenzje z rozpakowywania

przez Eryk

Na szybko zebrane filmiki z rozpakowywania i recenzji poniższych urządzeń. Istnieją również filmy z rozpakowywania ładowarki MagSafe Duo i skórzanego Etui.

Rozmiar 5,4-calowego wyświetlacza, iPhone 12 mini jest mniejszy niż 4,7-calowy iPhone 8, ponieważ to drugie urządzenie ma grubsze ramki i przycisk Home. Z kolei iPhone 12 Pro Max to największy iPhone w historii, wyposażony w ogromny wyświetlacz o przekątnej 6,7 cala.

Kluczowe cechy obu urządzeń to nowa konstrukcja z płaską krawędzią, łączność 5G, szybszy chip A14 Bionic, nowy system MagSafe z łatwymi w montażu akcesoriami magnetycznymi, zwiększona wytrzymałość i ulepszenia aparatu. Ulepszenia aparatu idą znacznie dalej w iPhonie 12 Pro Max, który jest wyposażony w teleobiektyw z większą przysłoną ƒ / 2,2, optyczną stabilizację obrazu z przesunięciem czujnika i skaner LiDAR dla lepszej zdjęć przy słabym świetle.

 

 

Related Posts

Pozostaw Komentarz

* Korzystając z tego formularza, wyrażasz zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez tę stronę.

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z niej. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej