iPhone 12 Mini z bateria 2227 mAh, a iPhone 12 ma baterię 2815 mAh

przez Eryk

iPhone mini ma najkrótszą żywotność baterii ze wszystkich iPhone’ów z serii iPhone’a 12 ze względu na niewielki rozmiar, ale Apple nie podał publicznych informacji o pojemności baterii. Z brazylijskich dokumentów wynika jednak, że iPhone 12 mini ma baterie o pojemnosci 2227 mAh.

Z tych samych informacji prawnych wynika, że iPhone 12 ma baterię o pojemności 2815 mAh, czyli mniejszą niż bateria w iPhone 11 ktora ma pojemnosc 3110 mAh.

iphone 12 mini

Informacje te pochodzą od ANATEL, brazylijskiej Narodowej Agencji Telekomunikacyjnej, która certyfikuje nowe urządzenia elektroniczne. Lista została znaleziona przez brazylijską witrynę Tecnoblog, która twierdzi, że znalazła dokumentację wszystkich czterech nowych modeli iPhone’a. Informacje o pojemności baterii iPhone’a 12 Pro i Pro Max nie zostały jednak jeszcze udostępnione.

Istnieje możliwość, że ‌iPhone 12‌ i 12 Pro mają różne pojemności baterii, więc 12 Pro może mieć podobną baterię o pojemności 2775 mAh, co sprawi, że oba wycieki certyfikatów będą dokładne. Wcześniejsze certyfikaty sugerowały również, że ‌iPhone 12 Pro‌ Max miałby baterię o pojemności 3687 mAh, ale nie jest jeszcze jasne, czy to prawda.

Wydaje się, że Apple używa mniejszych baterii w tegorocznej ofercie iPhona w porównaniu z rokiem ubiegłym, ponieważ iPhone 11 Pro miał baterię o pojemności 3046 mAh, a iPhone 11 Pro Max o pojemności 3969 mAh.

Zarówno ‌iPhone 12‌, jak i 12 Pro oferują do 17 godzin odtwarzania wideo, do 11 godzin strumieniowego odtwarzania wideo i do 65 godzin odtwarzania dźwięku, podczas gdy ‌iPhone 12 Pro‌ Max do 20 godzin odtwarzania wideo, do 12 godzin na strumieniowe odtwarzanie wideo i do 80 godzin na odtwarzanie dźwięku.

POWIĄZANE POSTY

Pozostaw komentarz

* Korzystając z tego formularza wyrażają Państwo zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Państwa danych przez tę stronę internetową.

Ta strona używa plików cookie w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej