iPhone 12 oferuje szybsze Face ID, ulepszony zoom i dłuższą żywotność baterii

przez Eryk

Leaker Max Weinbach udostępnił dziś nowe, poprawione informacje na temat nadchodzącego iPhone’a 12 za pośrednictwem swojego konta na Twitterze @PineLeaks.

Weinbach twierdzi, że najważniejsze rzeczy dotyczące nowych iPhone’ów zostały już ujawnione przez chińskiego użytkownika Weibo „Kanga” w obszernym przecieku w piątek, ale oferuje pewne nowe informacje.

Apple podobno nadal zamierza udostępnić funkcję algorytmu dynamicznego podziału na strefy, która mogłaby umożliwić szybsze Face ID.

Szerokość wycięcia może być zmniejszona tylko w 5,4-calowym iPhonie 12‌ mini ze względu na mniejszy rozmiar. Można to osiągnąć poprzez ściślejsze rozmieszczenie elementów systemu kamer TrueDepth, ale kosztem zwiększenia jego wysokości.

Rzekome obrazy ekranu ‌iPhone 12 mini pojawiły się w lipcu, który wydawał się pokazywać mniejszy wycinek w  wyswietlaczu.

Weinbach uważa, że wszystkie modele iPhone’a 12 zyskają znacznie lepszy zoom cyfrowy dzięki ulepszeniom oprogramowania, a iPhone 12 Pro i iPhone 12 Pro Max również skorzystają z ulepszonego zoomu optycznego.

Może również istnieć „coś w rodzaju aparatu makro”, a ultraszeroka przysłona obiektywu w modelach Pro może również być w stanie zbliżyć się do obiektów, chociaż nie oczekuje się, że będą to cechy główne. Spekuluje się również, że soczewka ultraszeroka ma do 35% większą aperturę, aby poprawić wydajność przy słabym oświetleniu.

Uważa się, że ‌iPhone 12‌ Pro i 12 Pro Max mają co najmniej godzinę wydłużenia żywotności baterii, ale oczekuje się, że żywotność baterii ‌iPhone 12‌ mini będzie gorsza niż w iPhone 11 ze względu na jego rozmiar.

Weinbach potwierdził również wcześniejsze twierdzenia dotyczące modeli iPhone 12, które prawdopodobnie obsługują wideo 4K z szybkością 120 lub 240 klatek na sekundę.

Raport najwyraźniej opiera się na najnowszych aktualizacjach ze źródeł, które otrzymano w ciągu ostatnich trzech tygodni. Skład ‌iPhone 12‌ zostanie prawie na pewno ujawniony we wtorek podczas konferencji Apple „Hi, Speed”.

Related Posts

Pozostaw Komentarz

* Korzystając z tego formularza, wyrażasz zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez tę stronę.

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z niej. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej