iPhone 12 Pro i iPhone 12 Pro Max w kolorze niebieskim, grafitowym, złotym i srebrnym z płaskimi krawędziami i skanerem LiDAR

przez Eryk
0 komentarzy

Zaledwie kilka godzin przed dzisiejsza konferencja, Evan Blass udostępnił zdjęcia iPhone’a 12 Pro i iPhone’a 12 Pro Max w kolorze niebieskim, grafitowym, złotym i srebrnym.

Nowy niebieski kolor jest bardziej subtelny niż ten widoczny na iPhonie 12 i iPhonie 12 mini, z podobnym wyglądem do opcji koloru Midnight Green dla iPhone’a 11 Pro i iPhone 11 Pro Max dzięki matowej tylnej szybie połączonej z błyszcząca wypukłościa aparatu.

Oba modele mają płaską konstrukcję i system tylnego aparatu z trzema obiektywami i skanerem LiDAR. Skaner LiDAR jest mniejszy niż ten widoczny na iPadzie Pro 2020 i pasuje do rozmiaru lampy błyskowej LED. W wypukłości aparatu znajduje się również mały otwór na mikrofon.

Już za chwile zobaczymy oficjalną prezentację iPhone’a 12 Pro i iPhone’a 12 Pro Max na konferencji Apple „Hi, Speed”.

Powiązane Wpisy

Dodaj Komentarz

* Korzystając z tego formularza wyrażają Państwo zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Państwa danych przez tę stronę internetową.

Ta strona używa ciasteczek, by poprawić jakość Twoich doświadczeń. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej