iPhone 12 Pro Max ma mniejszą baterię niz 11 Pro Max

przez Eryk

iPhone 12 Pro Max jest wyposażony w baterie o pojemności 3687 mAh, który jest o około 7% mniejszy niż bateria o pojemności 3969 mAh w telefonie iPhone 11 Pro Max, wedlug dokumentu opublikowanym przez TENAA, chiński odpowiednik FCC.

Dokumentacja regulacyjna, zauważona przez MacRumors, wymienia również iPhone’a 12 Pro Max z 6 GB pamięci RAM, jak widać w wynikach testów porównawczych z zeszłego tygodnia.

Apple przez lata zgłaszało wiele produktów do TENAA, a raporty wielokrotnie okazały się dokładne. Na przykład w zeszłym roku dokładne pojemności baterii i pamięci RAM w iPhonie 11, iPhonie 11 Pro i iPhonie 11 Pro Max pojawiły się w bazie danych na kilka dni przed przedstawieniem tych urządzeń. Plotka sugerowała również, że iPhone 12 Pro Max miał mieć baterię o pojemności 3687 mAh na początku tego roku.

Pomimo mniejszej baterii, dane techniczne Apple wskazują, że iPhone 12 Pro Max ma taką samą żywotność baterii jak iPhone 11 Pro Max, przy czym oba urządzenia zapewniają do 20 godzin odtwarzania wideo i do 80 godzin odtwarzania dźwięku.
Apple nigdy nie ujawnia pojemności baterii ani pamięci RAM w iPhone’ach, ale demontaze nowych urządzeń powinny potwierdzić te szczegóły w najbliższych dniach.

Related Posts

Pozostaw Komentarz

* Korzystając z tego formularza, wyrażasz zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez tę stronę.

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z niej. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej