iPhone 12 Pro w „Trybie nocnym”, nowy klip Apple

przez Eryk

Apple opublikowało dziewiąty klip zatytułowany „iPhone 12 Pro – In the Dark”. Już sama nazwa sugeruje, że za pomocą wideo producent promuje wykonywanie fotografii w ciemności za pomocą iPhone’a 12 Pro.

iPhone 12 Pro w Trybie nocnym
iPhone 12 Pro w ciemności(Zrzut ekranu Youtube/Apple)

iPhone 12 Pro w Trybie nocnym

Za pomocą filmu „iPhone 12 Pro – In the Dark” Apple promuje wydajność iPhone’a 12 Pro w nocy lub w warunkach słabego oświetlenia. Tryb nocny jest jednak dostępny nie tylko w iPhone 12 Pro i iPhone 12 Pro Max, ale także w iPhone 12 mini i iPhone 12.

Film koncentruje się przede wszystkim na selfies w trybie nocnym i pokazuje mężczyznę pstrykającego sobie zdjęcia w różnych słabo oświetlonych sytuacjach. W klipie napisano „Teraz możesz robić świetne selfie w ciemności”.

Apple pierwotnie wprowadził tryb nocny w iPhonie 11 (Pro). Tam ograniczono się do tylnej kamery. W iPhonie 12 (Pro) funkcja ta została przeniesiona do przedniej kamery.

https://youtu.be/hbMUGbDM-60

Wczoraj Apple wypuściło reklamę o nazwie ” Stóg siana” promującą możliwość pingowania iPhone’a z zegarkiem Apple Watch.

Related Posts

Pozostaw Komentarz

* Korzystając z tego formularza, wyrażasz zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez tę stronę.

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z niej. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej